ekologicky dostupné teplo

Palivo

Dodáváme pytlované uhlí do automatických kotlů

Hnědé uhlí – pytlované (20kg)

Hnědé uhlí z dolů Bílina (Severočeské doly a.s.) Jde o velmi kvalitní sortu pečlivě vybíraného a vysoce výhřevného hnědého uhlí, které se vyznačuje několikanásobným tříděním a je tak velmi vhodné především pro automatické kotle s podavači. Pro jeho výborné vlastnosti jej často označujeme jako ekohrášek. Vyniká velmi dobrým spalováním, při kterém zanechává minimální množství odpadního popela. Pochopitelně jej můžeme použít také pro klasické topení v kotlích, které jsou přizpůsobeny pro využití této frakce. Hnědé uhlí ořech 2 5-25 mm Bílina

Černé uhlí – pytlované (20kg)

Jde o velmi kvalitní sortu pečlivě vybíraného a vysoce výhřevného černého uhlí, které se vyznačuje několikanásobným tříděním a je tak velmi vhodné především pro automatické kotle s podavači. Pro jeho vlastnosti, výhřevnost, zrnitost a nízký obsah síry jej často označujeme jako ekohrášek. Vyniká velmi dobrým spalováním, při kterém zanechává minimální množství odpadního popela. Pochopitelně jej můžeme použít také pro klasické topení v kotlích, které jsou přizpůsobeny pro využití této frakce. 

Nevykupujeme zpět pytle, od nás zakoupeného uhlí!!!

Pytle z uhlí se stávají majetkem odběratele, možný je pouze zpětný odběr výměnou za znovu zakoupené pytle uhlí. Důvodem je značná ztrátovost kvality pytlů, které se nám vraceli plněné sutěmi a jinými látkami a také mnoho pytlů znehodnocených!